| anonim_4396 a întrebat:

Ce le plac baietilor la o fata?
thinking

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De obicei frumusetea conteaza cel mai mult. Mie imi place o fata care este draguta, inteligenta, amuzanta, inventiva si romantica. Sa aiba cate un pic din toate calitatile si sa fie naturala.

| elena a răspuns:

Ce le "place" baietilor la o fata?
Nu stiu.

| alecs871 a răspuns:

Ceea ce au 2 la numar.

Ochii.

| szergiu a răspuns:

Chipul... sanii si fundul si Comportamentul!

| TDGMeebu a răspuns:

Acuma, majoritatea baietilor se uita la corpul tau, la picioarele tale, la fundul tau, la sanii tai si la frumusete.

alti baieti mai destepti, se uita la cat esti de draguta\frumoasa si la inteligenta ta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca apreciaza foart mult fetele frumoase si naturale thinking