| anonim_4396 a întrebat:

Ce le plac baietilor la o fata?

Răspuns Câştigător
| Kavi a răspuns:

Aici depinde de baiat. Unui baiat poate ii palce doar cum arata, altuia poate ii place mai mult ce gandeste si mai putin fizicul.Sa zambeasca, sa rada, sa fie fericita, interesata de anumite discutii, sa nu fie prea geloasa, sa fie imbracata mai sexy dar nici prea.Ce sa mai zic unora le place parul sa fie o tunsoare mai moderna.Sa nu fie plina de machiaj cel putin eu urasc fetele care se umplu cu atatea farduri si chestii de zici ca se fac zane, o fata e frumoasa asa simpla fara tot felul de machiajuri.Cam atat am avut de spus sper sa te ajute.

6 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Sanii si funda...sad si mai rar caracterul si personalitatea dar in ziua de azi (sanii si fundul acum mai nou si banii...rolling eyes

| pinkystyleツ a răspuns:

Sanii si fundu...sad si mai rar caracterul si personalitatea dar in ziua de azi (sanii si fundul acum mai nou si banii...rolling eyes

| Madda a răspuns:

La baietii in ziua de azi le plac : Fund, piept, sa fie c*rve laughing oh go on
laughing)

| ANNAx44 a răspuns:

In primul rand sa nu fie fitoasa tongue Nu le place asta deloc!^^Sa fie sincera. sa fie ea insasi, sa spuna daca nu-i convine ceva... etc happy

| Brain_1291 a răspuns:

laughing asta e tare. corpul ne place la o fata. si daca iti spune cineva ca ii place si personalitatea sau mai stiu eu ce, care nu tine de partea fizica e vrajeala. chestiile care nu tin de partea fizica pot sa ne placa si la un baiat sau un mos sau un animal. deci in ceea ce priveste fetele si doar fetele, ne place corpul happy

| agresor024056 a răspuns:

Multe lucruri care nu pot sa le spun.[hi hi]