| anonim_4396 a întrebat:

Ce liceu cu profil stiinte sociale imi recomandati cu mediile urmatoare:9, 57; 9, 56; 9, 28; a8a semestrul 1 media 9.(Bucuresti)

1 răspuns:
| h3ct0r3 a răspuns:

2. Colegiul National "Gheorghe Lazar"

Ultima medie: 9, 4575. Contrapartea "umanista" a Colegiului "Sf. Sava", foarte bun pe filologie si stiinte sociale (doua clase din fiecare); Chiar daca mai are o clasa de stiinte ale naturii si patru de matematica-informatica, liceul pregateste pentru facultatile umaniste.