| Condurache_Andreea_1998 a întrebat:

Ce liceu imi recomandati?
Sunt in clasa a 8-a si anul acesta am examenul.Am dat examenul si media de admitere ar fi 9, 50.am particiat la diverse olimpiade de matematica.Tin sa mentionez ca anul trecut m-am calificat a 4-a pe judet.Profa spune ca am potential si ca voi avea de castigat pe viitor.As prefera un liceu teoretic,filiera matematica-informatica, dar nu stiu pe care sa il aleg.Un gand imi spune ca ar trebui sa merg la Liceul Teoretic Grigore Moisil, alt gand imi spune sa incerc la Colegiul National Negruzzi.Pe viitor as urma dreptul sau finantele.Voi ce imi recomandati? Care din aceste licee este mai serios? La care am sanse sa devin ceea ce imi doresc? astept parereri din partea elevilor de la aceste licee sau persoane care cunosc cauzahappyVa multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Moisil asta e cu mate-info. Daca vrei finante, ar fi potrivit. Poti vizita liceele, daca sunt prin preajma pentru a-ti face o parere... Succes!winking

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Eu nu sunt la acest liceu, sunt a7a, dar am un prieten fff bun care e la Moisil.
Daca vrei mateinfo, in special mate, acolo sa te duci!
E un liceu foarte bun si se invata carte la greu.
Acolo se pune extrem de mult accent pe mate, deci ti se potiveste.
Bafta!happy