| windrime a întrebat:

Ce liceu sa aleg? Sunt din bucuresti si am media pana acum 9.90, cum e in sincai? E adevarat ca e inchisoare? Elevii cum sunt?

1 răspuns:
| 1People a răspuns:

Depinde pe unde stai eu ti-as recomanda Moisil. nu e chiar inchisoare si faci carte cum trebuie. daca tinzi pre sava sau lazar obisnuieste-te cu repetentabig grin o colega de-a mea a fost sefa de promotie 4 ani numai cu 10 in capstraight face media si acum are 5 la matebig grin a fost la olimpiada so. nu te aruncalaughing)))))))big grin:X Mult noroc.si nu uita si o funda pentru mine