| Manfred a întrebat:

sunt a 8-a si nu stiu la ce liceu sa ma hotarasc.(sunt din Bucuresti si am media in jur de 9.90).niste sfaturi va rog

P.S:stau in Crangasi

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Cu media aia te primeste si la obregia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jean mone hauarde rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand un liceu cu profilul Mate-Info intensiv informatica, la acest profil vei face Mate, Fizica si Info, sau poti alege profilul Stiinte ale Naturi acolo vei face Fizica, Chimie si Biologie. Cat despre liceu alege unul cat mai bun si mai accesibil.

| miki13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna NeuronulX poti sa imi spui si mie ce materii(in mare) se fac la Resurse naturale si protectia mediului si la ce se da teza? Iti multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru miki13):

Nam mai auzit pana acum de profilul resurse naturale, sigur exista?