| adytzyka a întrebat:

Ce lucruri haioase i s-ar putea intampla la o profesoara.
Funda pentru cele mai haioase.

5 răspunsuri:
| dedebt a răspuns:

Chestia cu cazutul fustei fara sa aiba lenjeria pe EA. e un lucru penibil,nu haios.

Destul de amuzant e atunci cand intra in clasa, fiind nervoasa si chitita sa se aseze pe scaun,nemaiasigurandu-se cum se aseaza si unde. Avand niste colegi nebuni, pe scaunul profesoarei pusesera pioneze, profesoara asezandu-se, a sarit de pe scaun "automat", facandu-ne apoi morala de rigoare. A fost haios.
Haios e. mai ales cand esti prezent acolo, nu cand ti se povesteste, mai ales in mod "virtual" laughing

| Dariusuu a răspuns:

Să adoarmă la oră.

| Morphines a răspuns:

Sa moara... de rashee hee

| TashaUhm a răspuns:

Sa fie in fust si sa cada de pe scaun? n-am inspiratie la ora asta!
Key bye!

| myhalup a răspuns:

Sa-i cada fusta si sa naiba lenjerie pe ia.