| 0PopaPorno a întrebat:

Spuneti-mi niste lucruri haioase pe care as putea sa le fac la scoala...

Răspuns Câştigător
| Goby a răspuns:

Ha ha ha! Imi aduc aminte cand eram eu la scoala ca la sfarsitul pauzei scoteam usa de la baie din balamale si o fixam in asa fel incat oricine o atingea ea cadea. Ne prapadeam de ras cand in timpul orei auzeam de vreo 3 ori "BUFFF!" pe coridor! DAR(!) RECOMAND CU TARIE SA NU FACI NIMIC DEPLASAT LA SCOALA caci niciodata nu stii cand te prinde directorul si te exmatriculeaza. Apoi ce-o sa faci?

3 răspunsuri:
| stefyk97 a răspuns:

Pff, mereu se gaseste ceva pe moment amuzant, discutiile, glumele, niste 'batai' intre colegi(fara ca cineva sa iasa ranit bineinteleshee hee) ascultati muzica la tel, barfiti(daca stai intr-un grup de fete)

| carabinierr a răspuns:

Iesi in fata scoli, iti pui busuioc la cap,,, iti bagi in 3 lumanari aprinse in gawoaza si sa nu uiti sa ti tamaie in dinti! {o sa rada de tine si aia de la balamuc}

| clau23_3331 a răspuns:

Hahahahaha