| anonim_4396 a întrebat:

Ce lucruri/persoane ai lua pe o insula pustie? Ce ai face acolo?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-as lua pianulbig grin,niste carti,leptopul si apa potabila.
Hrana o sa am destula,voi prinde pesti si,cu ajutorul a doua pietre,voi face un foc(dar destul de aproape de apa) si ii voi praji.
P.S.: sa stii ca si in viata reala, chiar daca esti inconjurata de o gramada de oameni, tot poti trai ca pe o insula.winking

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
l-as lua pe baiatul pe care il iubesc, ce as face acolothinking m-as bucura ca am ajuns pe o insulalaughing

| Bia1Trice a răspuns:

Păi aș lua o trusă de prim ajutor o pătura lanternă un televizor și multă apă potabilă. S.O.S am rămas fără mancare mi-am pierdut trusa de prim ajutor, pătura e toată bucați, lanterna n-are baterii dar cel mai împortant sunt plictisită pentru că nu este curent la TV.

| WoOzY a răspuns:

Mias lua un laptop si apa...ce as face as sta

| Yamaha15 a răspuns:

O blonda sa nu ma plictisesc mp3 tv si pizza happy