| Sebastian30 a întrebat:

Ce lucruri urâți/ nu vă plac? De exemplu, când cineva nu te ascultă...

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu imi place sa ma duc cu lume care fumeaza si bea, femeile care mint intruna si nu mai stiu care e aia sincera doar daca merg la spital sau la un magazin sa imi iau ceva e respect in mod egal toate bune dar eu sant grijuliu de fel ma intretin bine material si vestimentar dar si cu dieta si in schimb primesc spatele de la niste nesuferiti/e, laughing oricum nu ma plang si singur se traieste bine in viata atat timp cat lucrez.

| Bondarel99 a răspuns:

Cel mai mult ma enerveaza lipsa de punctualitate.Si asta spune multe despre un om...de ex atunci cand stabilesc cu cineva anumita ora pentru intalnire sau orice altceva eu ma asigur ca sunt acolo la timpul exact, dar pacat ca oamenii nu sunt seriosi si asta chiar e o mare lipsa de respect si arata cat de educati sunt...

| zurick a răspuns:

Urasc cand cineva ma minte.
Urasc cand cineva incearca sa-mi spuna ca am dreptate atunci cand n-am.
Urasc falsitatea.

| greyhound a răspuns:

Ma enerveaza cand cineva nu ma intelege si urasc ipocrizia voluntara

| mgtow a răspuns (pentru greyhound):

Mai pui intrebari sau nu? laughing despre stii tu...

| greyhound a răspuns (pentru mgtow):

Tot ce se poate

| Sebastian30 explică (pentru mgtow):

Nu, nu știu despre ce! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu urasc nimic, de prea putine ori am folosit cuvantul asta chiar sub forma de gluma. Sunt chill mereu, atat de mare mi-e nepasarea si stau departe de chestiile care nu ma deranjeaza. Asa ca nu ma preocup si nu-mi consum energia cu un scop inutil. Sunt putini oameni de care-mi pasa, asa ca ma asculta cand am ceva de zis. Nu-mi plac limitele, lasitatea, teama exagerata. Am alte valori morale si prioritati, asa ca nu ma dau in vant dupa o revoltare cu mincinosii si ipocritii. Am trecut de ceva timp de subiectele astea care sunt detalii mici in viata.

| Hevnoraak a răspuns:

Eu urăsc tot ce ţine de o persoană care încearcă să pară altcineva.
Mă enervează când lumea nu mă lasă în pace.
Mă enervează că exită gunoaie de oameni care îmi respiră aerul şi mă insultă cu existenţa lor.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Eu urasc cimitirele! Scarbos!

| ILoveWeekends a răspuns:

Urasc sa fiu lasata balta mai ales cand eu am fost invitata la intalnire si tot acea persoana anuleaza... dupa toata pregatirea mea. Urasc sa fiu mintita de persoanele dragi, sa fiu luata la misto, sa se rada de mine sau ca altcineva sa ma contrazica etc. Am multe neplaceri, dar e pierdere de timp sa le zic pe toate.

| LikeGreen a răspuns:

"Ce lucruri urâți"?
Se vede ca iti place limba română mult de tot.
Nu imi plac oamenii fiţosii!

| Sebastian30 explică (pentru LikeGreen):

Păi nu se spune "urâți"? Corectează-mă, te rog!