| BloodPrison a întrebat:

Ce mancati de obicei dimineata?hee hee

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

2 felii de pateu si o ceasca de capucino.

| monyk a răspuns:

Buna,depinde pentru ca uneori mananc omleta de oua si beau un ceai, alteori mananc sandivici si beau o cana cu lapte, uneori cacao cu lapte si 2 felii de panie cu margarina si gem,uneori mananc fructe,dar sa stii ca micul dejun e cea mai importanta masa a zilei,e foarte important sa ne hranim bine la micul dejun sa avem energie toata ziua, sti e o vorba:micul dejun nu il imparti cu nimeni, pranzul imparte-l cu un prieten iar cina da-o la dusmanihee hee.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Niste ciorapiwinkingrolling on the floor

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Suc de fructe si cateva legume + un bol de cereale cu lapte =p~.

| kidu_6779 a răspuns:

Pai beau o cana de ceai si probabil un sandwich...
Alta varianta ar fi fructele...
Nu stiu, depinde si de cat de foame imi este.winking

| Damii a răspuns:

Ceva usor...nu vreau sa ma ingras!

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

De obicei eu nu mananc dimineata.dar in cazul in care mananc, consum lapte si cereale sau un fruct.(mar).

| andutza_2277 a răspuns:

Trei felii de paine cu margarina si o cana cu ceai