| razadeluna a întrebat:

Ce mancati de obicei la scoala? sandwichuri?

12 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

Da. straight face eu mananc toate porcariile ce contin E'uri, pline de coloranti si etc etc. Eeeeoh go on, partea buna e ca atunci cand vreau sa strang bani, economisesc banii de supliment si trec la sandwich'urilaughing. Dar mai nou, scoala trece mai repede cu 3 merelaughing
Take carepeace sign

| SweetCandy a răspuns:

Da facut acasa, nu mananc porcarii din astea facute acolo, sau pizzahappy sau dulciuribig grin km asa cevakiss

| Zâmbărici a răspuns:

Lora bataielaughinglaughingE buna?confused

| Kidu a răspuns:

Clementinelaughing, un covrig, un corn cu ciocolatathinking

| georgiana37 a răspuns:

Eu manank cipsuri cornuri covrigi (in mare mai mult chestii cu euri) :d

| Bia:X a răspuns:

Lora e nasol daca mananci bataiehappy... eu de obicei imi fac sandwichuri dar imi iau si bani la mine...

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Imi face mami sandwich-uribig grin (de obicei imi face 4)
Si ceilalti aduc in medie tot asa sau fructe, in pauza mare stam la catedra si mancam ca la picnicbig grin

| Alice_2134 a răspuns:

Eu nu mananc la scoala...in schimb as avea nevoie de o sticla de 2 litri pentru apalaughing

| PitiqaaaxD a răspuns:

Eu de obicei mananc sandwichuri, dar cateodata mai imi pun si cate un covrig sau corn! big grin

| ana0metalhead a răspuns:

Da. de obicei imi fac acasa sandwichuri pentru ca pun ce vreau si cat vreau dar imi mai iau si ceva dulce ( poate un fruct)winking

| aymar_8772 a răspuns:

Nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai porcarii...chipsuri straight face