| Popovici_Daniel_1990 a întrebat:

Ce manifestatii ai cand esti indragostit si adolescent?

Răspuns Câştigător
| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Pai, esti baiat, o sa incerc sa-ti raspund desi nu sunt experta!
Pai transpiri cand esti in preajma ei, te balbai, incerci sa te dai mare (cateodata e inutil sau inrautateste relatia fiindca uni baieti fac lucruri prostesti si copilaresti), ti-e foarte, foarte rusine incat te inrosesti, incerci s-o atingi pe umar, spate (nu e la fel le toti baieti), va intalniti des privirile, fiindca te uiti des la ea, dar nu va uitati mult unul in ochi altuia, decat foarte rar! I rest nu prea sunt, aaa, decat ca o aperi indiferent ce face sau zice! Oricum, daca esti indragostit CU ADEVARAT sti asta fiindca esti foarte rusinos cand esti in preajma ei, suparat cand nu o vezi, cand te refuza si foarte agitat, vrei sa arati de ce esti in stare! Sper ca ti-am fost de ajutor, pup! Sarbatori fericite! Funda?

1 răspuns:
| Latinmoon a răspuns:

Simti fluturasi in stomac si te gandesti la o persoana orice ai face.