| FuckMyLife a întrebat:

Ce marca de sampon este cea buna pentru matreata si par gras?

Răspuns Câştigător
| BiEnCuTsA_1244 a răspuns:

Ceva cu urzica sau cu ou...samponurile cele naturale sunt cele mai bune:*...

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

samponul,, pantene,, e bun dar depinde ce ti se potriveste parului tau

| Ramona000 a răspuns:

Eu ma dau de mica cu dove scapa de matreata dar ingrasa putin parul

| Ramona000 a răspuns:

Nizoral,e cam scump il iei de la farmacie si faci tratament timp de o saptamana in fiecare zi(te speli) si gata

| EvaneSScence a răspuns:

Head and Shoulders

| melisa0607 a răspuns:

Matreata:head and shoulders, clear, de la magaziul LUSH( din afi) intrebi acolo de un sampon solid pentru MATREATA
par gras: de la magaziul LUSH( din afi) intrebi acolo de un sampon solid pentru par gras

FUNDA? :*

| tzighie a răspuns:

Clear scalp oil control