| anonim_4396 a întrebat:

Ce masti naturale/hidratante pentru par cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| purplestar9494 a răspuns:

Ou miere si lapte si cu o lingurita de ulei de ricin.
Pentru a avea un par stralucitor incearca maioneza facuta in casa este mai buna si decat un balsam.
Lapte si miere tot la fel pentru stralucire.
Ulei de masline pentru stralucire si pentru sanatatea parului in primul rand.
Vitamina a cosmetica(o gasesti la plafar) cu ulei de ricin si lapte cu miere.
Toate mastile astea ajuta incearca sa le faci o data pe saptamana sau chiar la 2 sau ai putea incerca cate o masca pe saptamana.
Stai cu masca vreo 2 ore cu parul infasurat in prosop. Dupa cateva saptamani o sa vezi rezultatele!

| anonim_4396 explică (pentru purplestar9494):

Multumesc! O sa le incerc pe toateee

| purplestar9494 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere!