| anonim_4396 a întrebat:

Ce materie nu va place? Motivati!

Răspuns Câştigător
| Delisha_4359 a răspuns:

Matematica. pentru ca e grea si plictisitoare dar principalul motiv ar fi ca nu ma pricep laughing

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Engleza pentru ca am avut numai profesoare idioate timp de 8 nai

| FoarteLetargic a răspuns:

Chimia
->sunt corigentrolling on the floor

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Matematicaa,tentru ca e mai greu de inteles, si sunt multe formule de retinut:p

| pitikaaaa a răspuns:

Chimia.la inceput mi-a placut.dar am avut o alta profesoara si in clasa a8-a ne-a schimbat profesoara si nu mi-a mai placut chimia, pentru ca profesoara avea un stil oribil de a preda si nu am mai inteles si mi se facuse...si frica si scarba de mataria astalaughing

| florentina_9904 a răspuns:

Desenul pentru. ca ma motiveaza sa fac lucruri care numi trec prin cap. funda?

| RegalusDekaron a răspuns:

thinking cred ca virgula chimia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mate

| 123456_7455 a răspuns:

Istoria at wits' end trebuie sa ti minte c a facut aia, eu nu tin minte c am facut eu anul trecu pe timpu asta dapai sa tin minte c au facut aia laughing