| abcdefg_8927 a întrebat:

Va place Madonna? ( mie nu ) Motivati raspunsul!

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Ai pus intrebarea aceasta deoarece astazi implineste 52 de ani nu?
Nu pot spune ca ma dau in vant dupa muzica ei dar trebuie sa recunosc faptul ca are melodii care sunt si vor ramane memorabile
in istoria muzicii, melodii care au ocupat primul loc in clasamente din numeroase tari si care si astazi plac ascultatorilor desi au trecut zece, douazeci de ani de la lansarea lor.
Nu imi place in mod special la Madonna doza de erotism pe care o arata in multe videoclipuri, si exteriorizarea excesiva pe care o sugereaza mai mereu.

In ceea ce ma priveste, cea mai frumoasa melodie a Madonnei, si totodata un videoclip pe masura, este "The power of goodbye ".
Melodia aceasta este intru-totul speciala si are ceva magic.

Una peste alta Madonna ramane un nume de referinta in industria muzicala, indiferent de comportamentul ei pe scena si de viata persoanala pe care o are.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te rog frumos, fără discriminare.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
E, așa te vreau!
Pa, pa.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Mie imi place Madonna. e diva muzicii pop. Cantatul live nu e chiar punctul ei fortehee heedar are melodii chiar faine, danseaza frumos si arata bine (pentru varsta ei) laughing

| Alexandru a răspuns:

In regula. Inseamna ca a fost ceva intamplator. Cu atat mai bine nu? Toate bune!

| abcdefg_8927 explică:

Alexandru sa stii ca nu stiam ca Madonna azi a inplinit 52 ani

| abcdefg_8927 explică:

Bine Legiuitoarea

| MyaxD a răspuns:

Cel mai mare artist din istoria muzicii, e un Megastarhappy