| Roxii a întrebat:

Ce materie va place cel mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
| RoxiutzaRux a răspuns:

Geografia imi place, pur si simplu, nu am un motiv anume. O adorlove struck

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Religia probabil ma fac profesoaralaughing

| OanaG a răspuns:

Conta; x

| marrr a răspuns:

Romana si Engleza imi plac cel mai mult; Inca de mica imi placea romana si eram talentata, iar acum am inceput sa inteleg fiecare text care mi se da.incerc mereu sa imi dau seama ce vrea sa spuna autorul/poetul prin anumite pasaje si imi pune mintea la incercare.
Cat despre engleza, cand eram mica o detestam dar am avut foarte foarte multa vointa si am invatat incet incet, iar acum sunt buna.la scoala am obtinut rezultate bune si sunt mandra de mine.
Acestea sunt materiile care imi plac, iar pe restul nu le pot comparahee hee

| Alina_9354 a răspuns:

Psihologia pentru ca imi plac testele de la orabig grin Teste de inteligenta, de caracter, despre tot ce tine de om!

| CudiDaKid a răspuns:

Matematica :o

| Meryem027 a răspuns:

Limba romana.Pentru ca efectiv, o inteleg cel mai bine si o simt ca si cum ar fi facuta pentru mine.Am si talent, am si note foarte mari si o ador.Si pe locul doi ar fi biologia, invat o multime de chestii interesante. happy

| alexaalexandra a răspuns:

Romanatongue
pentru ca pur si simplu imi plaCe`.
:X