| Smiiiley a întrebat:

Ce materii se fac la filologie -intensiv engleza?big grin
Cum vi se pare profilul?happy

Răspuns Câştigător
| OOOLEOOO a răspuns:

Materiile depind de ce clasa esti si la ce liceu mergi. Cam astea is la baza :

Psihologie
Latina
Franceza
Engleza
Filologie
Istorie
Geografie
Desen
Muzica
Romana

Partea frumoasa e ca nu ai legatura cu matematica, si nici nu vei da bac din mate.

Si cum spunea o profesoara orce profil e usor daca inveti.

Funda?

3 răspunsuri:
| Alinootzza a răspuns:

Pentru mai multe detalii poti cauta aceasta intrebare: 'Ce materii se fac la filologie si cate ore pe saptamana?' si vei afla lucrurile care te intereseaza.

| theionika a răspuns:

Pai la filologie se face intensiv romana si filologia este un profil ok nu este ceva greu.

| theionika a răspuns:

Funda?