| oOoKimikochanOoO a întrebat:

Ce melodii Nightcore imi recomandati? Nu prea stiu multe si as vrea niste recomandari :3 Scuzati categoriabig grin

8 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

In primul rand sa stii ca nightcore nu e o trupa asa numa sa stii bine daca vrei sa aflii mai multe poate o sa-ti zic
Iar ca sa gasesti scrie numai nightcore 1 hour si gasesti pe youtube un mix cu toate melodiile si asa mai departe big grin

| oOoKimikochanOoO explică (pentru OhGodWhy):

Stiu ce este Nightcore! In schimb, n-am inteles nimic din ce ai scris tu! Nu voiam mix-uri ca am ascultat destule dar in fine...

| OhGodWhy a răspuns (pentru oOoKimikochanOoO):

Mah acelea nu-s mihuri sunt toate melodiile cele mai populare intr-un singur videoclip.
Si da Uite aici
Angel of Darkness
Cocaine
Angel with a shotgun
etc

| oOoKimikochanOoO explică (pentru OhGodWhy):

Da mah si se mai numesc si YouTube Mix! Stiu ce spun! Chiar azi am ascultat unul! Si erau mai multe melodii printre care si cele care le-ai zis tu-.-" In fine...nu mai conteaza!

| OhGodWhy a răspuns (pentru oOoKimikochanOoO):

Okay.

| casher a răspuns:

;] Daca vrei muzici nightcore muzici nightcore iti dau:
Dam Dadi Doo
Lucky Star
Destiny
Another night
Breathe Without You
Look At Me Now
Wriemia Agniej
Find My Way To You
Forever
Don't Say Goodbye
Feel the Stars
Rainbow
Here In My Heart
Stop That Time
Where Are You Now
Du och Jag
Trip 2 Wonderland
Will My Heart Survive
Promised Land
Don't You
Field of Dreams
History
5 Elements
Take Me
Now I'm Free
Life Is A Mystery
Fallin'
Why
My Name Is Rose
Reaching Out
Ta Sama Chwila
Sending S.O.S
Don't Let Me Down
Nightcore ~ Sending S.O.S
Me and my lover
Walk Alone

| anonim_4396 a răspuns (pentru casher):

Wow, fain playlist big grin Am selectat doar ce mi-a plăcut mai mult, dar au fost destule. Ți-aș fi dat "folositor" dar nu sunt încă membru senior, chiar mi-au plăcut fiindcă așteptam ceva mai "vechi". happy

| casher a răspuns (pentru anonim_4396):

Aveam 10 ani cand am scris aia rolling on the floor