| Elena1234456 a întrebat:

Ce mesaj ma sfatuiti sa imi imprim pe tricou? Cea mai originala idee primeste fundita!big grin astept pareri.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

'Expert TPU' laughing si pe spate ' Un milion de fundite '

| Marii a răspuns:

Daca poti citi asta, inseamna ca esti prea aproape!

| Pho3nix a răspuns:

Iti dau un exemplu:
''I may be not perfect, but parts of me are pretty awesome''

| PurpleLadybug a răspuns:

Pai daca esti mai plinuta poti scrie "Tricou cu burta"
pentru ca esti fata poti scrie" Tricou cu tatehappyhappy"
dac e culoare apropiata pielii poti scrie "Tricou invizibil"
sau " nu te mai holba! Ms"
nu mai stiuhappy

| bianca a răspuns:

N-am!
nu stiu!
nu vreau!
nu-mi pasa!

ASTA DA TRICOU!

citeste carti
nu tricouri!

bLa BlA bLa

daca te doare-n cur inseamna ca ai hemoroizi!

buricul pamantului si cu o sageata spre buric.

ete na!

| Leea1234 a răspuns:

Mai...pe la 16 ani mi-am cumparat de pe plaja din neptun un tricou dragut, care avea scris pe piept (pe sani) "SUNT VIRGINA!", si mai jos pe la buric cu litere mai mici era scris "scuze, asta e un tricou mai vechi"
mie mi s-a parut amuzant textul, sper sa-ti placa si tie!

| criss:) a răspuns:

Sonia is wearing melaughingwinking

| DeeaNegrea a răspuns:

Http://www.tu.ro/tricouri.html
Mie imi plac astea:))
Sper ca am fost de ajutor:P

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

You suck!laughing, Dude keep staring at me!, Come a lil'bit closer! Just:Shut up! thi's why i'm hotlaughing, Taci si ascultabig grin, i'm a Pretty little girl`, A real ANGEL''! nu-mi pasa-nu vreau-nu stiu`big grin sweet Lollipop. Be gentil!

| Demoiselle a răspuns:

Stii ca si eu ma gandeam sa imi personalizez tricoul?:X cred ca o sa imi imprim ` Stau langa un prost` rolling on the floor imi place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,, acesta este un tricou si trebuie tratat ca atare`` big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOBODY is perfect, i`m nobody.( sau cu loves you)

sau. Don`t read this! oh, dude you are so stupid!laughingfunny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I'm not alone so go away(si chiar daca zici asta se intampla efectul invers)laughingciudat nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde. eu sincer mi-as imprima "Nu vorbii fara sa stii" laughing