| XatomisX a întrebat:

Ce meserie ar trebui sa am ca sa imi permit sa cumpar un lamborghini?

9 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Cantaret, directorul unei firme mari, actor, prezentator la tv, dansator etc.Pa,pa

| FadetoBlack a răspuns:

Ce vise măreţe...

Răspuns utilizator avertizat
| PopAdrian a răspuns:

Directorul unei firme de succes recunoscuta mondial; Actor (gen Robert Downey); Afacerist (nu dinasta de Romaniahee hee )

| Piratul10 a răspuns:

Deci in primul rând trebuie sa pleci in alta tara.
Si apoi in meseri care se câștiga bine sunt doctor, avocat, arhitect, actor si in tara un criminalilor câștiga mai mult de 3000 de euro dupa câțiva ani de munca iar in alte tari cum ar fi Germania câștiga mai mult de 5000 euro.

| P1x3lMD a răspuns:

Fotbalist,deputathappy

Răspuns utilizator avertizat
| luga a răspuns:

Pai... programator,inginer,doctor,deputat,presedinte,matematician,patriarh,game tester,informatician,parlamentar,fotbalist, sa apari intr-o reclama,afacerist,editor, cantaret, chitarist, solist, etc...

| luga a răspuns (pentru luga):

Patriarh*