| Roxana_2583 a întrebat:

Ce meserie v-ar placea sa aveti? si de ce a-ti ales mseria aceea, ce va place cel mai mult la ea?

1 răspuns:
| cretudaniel99 a răspuns:

Pai eu in IT pentru ca sunt bun la mateinfo si imi place sa stau toata ziua la PC si in plus se castiga destul pentru a avea o viata buna salariu e in jur de 1600 fara bonuri care si alea fac 400 si in total 2000 deci e bine daca este ma pot duce in anglia pentru ca pentru a deveni ceva in IT trebuie sa stii engleza si castigi 1000 lire de voie poate chia mai mult pana la 2000 lire sa incepatori si la cei care lucreaza de 6 ani 3000 lire eu zic ca e avantajos Plz da-mi si mie funda pentru ca am raspuns primul si acum ma dor si mainile informandute plz funda