| Liberty a întrebat:

Ce meserie vrei sa faci? Din ce meserie se castiga multi bani, dar sa fie usoara? Dau funda

Răspuns Câştigător
| nety a răspuns:

Cel mai bine se castiga in avocatura dupa parerea mea. E destul de greu sa faci Dreptul dar meritahappy. Acesta e si visul meu. O meserie la care se castiga si mai bine e cea de notar, dar aici ai nevoie de "pile". Cel mai indicat ar fi sa te angajezi in ceva care iti place... daca lucrezi cu placere si te dedici sigur vei ajunge departehappy

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aruncarea cu privirea, este moca.
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Eu vreau sa fiu procuror criminalist sau jurnalist. Meserie banoasa si usoara : secretara happy.

nony
| nony a răspuns:

Privitul pe pereti.Foarte usoara si foarte banoasa.Nici n-ai idee cati bani poti vedea rolling on the floor

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Secretară, cu condiţia să ai sâni mari şi să încapi sub birou.
Dacă nu, cea mai veche meserie din lume este mereu acolo happy
Spor!

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Paithinking Am de ales intre medic legist si procurorhappy. Sti, pana la urma nicio meserie nu e usoara daca nu iti place. Fa ceea ce iti place si totul va fi perfect.happy
xoxo; x(GG)[TM]

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

eu vreau sa fiu regizor...
cred ca ar trebui sa faci ceva ce-ti place, nu neaparat ceva banos

| BassHunter13 a răspuns:

Fotbalist! fac acest sport de 10 ani ani!

Răspuns utilizator avertizat
| Liberty explică:

Eu vreau chirurg crying imi plc sa operez.curiozitatea sa vad ce este cum este:X... dar faci prea multi ani de facultateesad

| georgy7165 a răspuns:

Eu vreau sa merg la academia de politie pentru ca dupa ce termini academia am un loc de munca asigurat si se castiga bine.

| grigorutz a răspuns:

Parerea mea e ca in politie se castiga cel mai bine plus ca daca faci academia ai slujba asigurata.Nu-ti da diploma in mana si-ti zice: "cauta-ti tata" cum se intampla la alte facultati insa la academie este foarte greu de intrat sigh

| ingerashsalbatik a răspuns:

Cel mai bine se castiga din meseria de notar.mama mea este! tata e avocath...mama castiga 80 de milioane si tata 50 cam asa...si in plus avocatul are o gramada de cazuri la care trebuie sa mearga si trebuie sa se deplasezaangry asta e enervanth si mama mai merge cateodatha pe teren la masurath pamantul si nimic mai mult si castiga si mai muult!

aaaa si pentru soL[fata sa nu te faci procuror criminalist, sau daca vrei ca la facultate iti aduce un mort si te pune sai bagi degetul in fund si dupa aia in gura. da' ai grija ca te invat o smecherie... un deget il bagi si altu il bagi in gura][STIU DE LA UNCHIUL MEU CARE LUCREAZA IN DOMENIU:p]

| alexutz_5300 a răspuns:

Notar dupa parrea mea dar trebuie sa dai pile mari