| Larisa_3441 a întrebat:

Ce metode de copiat stiti? pe care le-ati incercat si nu va-u dat gres astazi am avut test la algebra si mi-a facut vreo 7 copiute cam cat mana cu fiecare tip de exerciti si le-am pus in caiet in banca si pana am sat sa caut aceea copiuta a durat vreo jumate de minut am calculat si cu telefonul nu m-a prins ca a stat numai la catedra profu nu se plimba el si nea departat cu atat mai bine ca nu ma vedea ca stau in ultima banca si pana la urma tot la caiet am apelat am stat sa caut pagina de care imi trebuia am rascolit de vreo 2 ori caietul metode bune de copiat decat cu fituici si caiet stiti?

1 răspuns:
| Larette a răspuns:

Cea pe care o folosesc mereu... imi iau bluza cu anchior peste camasa, si imi pun copiuta intre camasa si bluza cu anchior. cand vreau sa copii, imi departez bluza cu tot cu copiuta.ma uit si copii.big grin