| Dizzyz a întrebat:

Azi la ora de istorie am dat un test iar eu invatasem lectia insa nu-mi aminteam unele cuvinte asa ca am trisat si am copiat din caiet, l-am tinut sub banca.Banca mea este a doua la randul de la catedra si separe ca ma descoperit profesoara.mi-a zis sa scot ce am in banca,am inchis repede caietul si am mai scos cateva caiete care le aveam acolo.M-a intrebat "copiai?"Eu i-am raspuns cu nu, ca doar nu-s prost, dar au mai afirmat cativa colegi de-ai mei.Profesoar,in loc sa-mi ia foaia si sa imi puna 3 cum face ea de obicei, a zis sa scriu in continuare si sa stau spate-n spate cu colegul de banca.Intrebarea este de ce nu mi-a luat foaia sa-mi puna 3 si m-a lasat sa scriu in continuare? Nu cred ca voi gasi raspunsul asta aici ca nu prea cred ca aveti de unde sa stiti dar nu pierd nimic intreband.

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

In primul rand, ca sa nu mai "uiti" cuvinte ar fi cazul sa nu mai inveti papagaliceste. Istoria e interesanta, ce dracu aveti cu ea...
Ma rog, poate nu copiai numai tu, a mai vazut si pe altii si a zis sa va lase de data asta, poate era intr-o pasa buna, nu vroia sa va strice mediile acum cand mai sunt vreo 6 saptamani. Nu prea are rost sa te intrebi de ce a facut, mai bine te bucuri ca nu ai 3, insa exista sansa sa te asculte data viitoare (asa face pe la noi).

6 răspunsuri:
| Purgatoriu a răspuns:

Pur si simplu nu si-a batut capul cu tine. De ce te mai intereseaza acum? Zi merci ca nu ti-a pus 3.

| AtateaConditii a răspuns:

Probabil pentru ca nu faci probleme in clasa sau inveti destul de bine si nu vrea sa iti strice media, altceva nu poate fiihappy.

| Iubibilăă a răspuns:

Te bucuri pentru asta?

| mia100خوبصورت a răspuns:

Probabil te-a lasat de data asta sau profesoara e mai ingaduitoare.La noi la scoala elevii copie pe rupte si nu a primit niciunul 3.In locul tau m-as bucura si sa nu faci prostia sa-i aduci aminte doamnei.Verisoara mea a facut asta pentru cea ei nu i-a pus 3 si celorlati le-a pus.

| Dizzyz explică:

Scuze pentru greselile gramaticale.

| marianvranceanul1 a răspuns:

Asculta aici. Diriginta ne-a zis odata ca orice profesor daca vrea sa te prinda ca copiezi, te prinde.Doar a recunoscut ca si ea a copiat la o lucrare la istorie.