| puiutzz27 a întrebat:

Ce model de laptop imi recomandati? As vrea sa aiba si memorie mare. Si sa nu depaseasca 3000 Ron. (Imi cer scuze pentru categorie).

3 răspunsuri:
| Sergiu1989 a răspuns:

Laptop Acer eMachines eME732-383G50Mnkk are procesor i 3 chace 3MB, 3 GB Ram DDR3, HDD 500 GB, Camera Web de 1.3 Mp vede fain si pretul e doar 19 mil succes eu zic ca e super ok big grin

| Luciii a răspuns:

Buna,
Eu ti-as recomanda un laptop Accer 3000. Nu depaseste 2500 de ron.Depinde si in ce judet e.Are memorie ram mare si e capabil de mp3 mp4 3g si multe altele.Deci in concluzie laptop accer3000 cu pretul in maxim 2500 de lei.
Succes
Bye bye!