| boss97 a întrebat:

As vrea un laptop bun,cu memorie mare, ce imi recomandati

Răspuns Câştigător
| Andr3yNumbeer a răspuns:

Din ce stiu eu HP Pavilion este cel mai bun si are un pret rezonabil are 4G memorie....Memorie Ram 1 G si crede-ma merge foarte bine si nu se strica asa usor cum ar fi Acer daca il folosesti deswinking. Sper Ca ti-am fost de ajutor. Funda?

8 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Alienware.

| fuzzer a răspuns:

Http://www.laptopuri-ieftine.ro/

Uite aici, sigur vei gasi ceva sa-ti placa.

| Me2 a răspuns:

Daca ne'ai da si noua un buget am sti ce sa recomandam, asa "trantim" aici un laptop de 5000 de euro si gata
La ce il vei folosi?

| boss97 explică (pentru Me2):

La toate, sa fie pana in 1400 lei.

| Me2 a răspuns (pentru boss97):

Uff,nu gasesti laptop pentru jocuri in 1400 lei, chiar ai nevoie de mobilitate? Un pc ar fi bun la toate in 1400 lei
http://www.mediadot.ro/......hics-linux
Daca nu vrei neaparat mobilitate si vrei jocuri, pc fara discutie
Windows poti instala de pe un stick bootabil, nu trebuie sa renunti la performanta pentru un DVD-rw
http://www.mediadot.ro/wishlist/29765/
Asamblarea e gratuita

| boss97 explică (pentru Me2):

Multumescwinking

Răspuns utilizator avertizat