| CrazySoursD a întrebat:

As vrea sa'mi iau un laptop bun adica sa aiba viteza buna, memorie mare, sa fie dotat cu de toate.Pe care mi'l recomandati?

4 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Lenovo Think Pad Edge - 4 GB Ram, 300GB memorie, e destul de micut, dar robust, balamale care nu cedeaza, sa inceapa sa clampane cand il inchizi,. Lenovo este produs sub licenta IBM, care incep sa se orienteze spre performanta, nu spre "look". de obicei, daca vrei performanta, ignora aspectul, si invers.

| Negative a răspuns:

Mai bine ramai la pc, laptopul e cam aiurea...sunt greu de gasit si scumpe cele bune...pc-urile e alta viatahappy

| Paul_2305 a răspuns:

Pai alea de la Apple nu ti le recomand caci trebuie` sa le faci jailbreaku`...un laptop super este Alienware de la Dell, insa costa big grin... acum` depinde si cam cat vrei sa coste tongue