| OanaBeautiful a întrebat:

Ce modele de genti se poarta la liceu? Funda pentru primul raspuns care-mi placewinking P.S. : As aprecia daca ati trimite si poze

4 răspunsuri:
| lilbb a răspuns:

La liceu nu se poarta un anumit fel de genti. Porti ce-ti place!

| Kimmiii a răspuns:

Http://2.bp.blogspot.com/......picard.jpg Ceva de genul acesta port eu :*.

| emma1988 a răspuns:

Depinde de gusturi poti alege intre genti casual, genti de umar, genti sport etc. poti cauta aici http://gentionline.net/ au multe modele si preturi super bune