| anonim_4396 a întrebat:

Ce muzica ascultati cand sunteti tristi? funda :X eu de obicei ascult manele si ma calmez imediat laughing) big grin

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ai putea să înțelegi oare ce ascult eu, dat fiind faptul că te calmezi cu manele?
http://www.youtube.com/watch?v=S97oUM_fjs8.
Ți-aș ura „Audiție plăcută", dar tare mă tem că n-o să-ți placă...

| TeoPT a răspuns:

Manele? E clar laughing

| bytzy09 a răspuns (pentru TeoPT):

Adica?big grin

| TeoPT a răspuns (pentru bytzy09):

Adică e evidentă părerea mea despre manele. Și nu înțeleg cum dracu te poți calma pe manele. Îți bagă babuinii ăia în cap că vei avea femei și te vei da cu șprei, și îți trece depresia, sau cum?

Ce ascult când sunt trist? Balade rock. Sincer, numai dacă încerci una, nu-ți mai trebuie manele în viața ta.

| ascovit a răspuns:

Rock, asa uiti de toate

| Roar a răspuns:

Melodii de la Funeral for a friend.