| AlexSadik a întrebat:

Ce muzica house electro noua si SUPER BUNA DNB dubstep ceva in domeniile astea, stiti? ceva autohton nu panarame romanesti constrafacute (si ceva trance daca se poate ) dau funda si toate cele ( la un top de minim 4) dar sa fie niste melodii super

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

Am eu cateva care mie personal mi se par foarte tari:
Electro/house:
dj_splash_-_energize_
dj_splash_-_enjoy_the_sound
dj_splash_-_inspiration
dj_splash_-_trip_to_paradise_radio_edit
tune up! - forever young
tune up - ravers fantasy
east clubbers - beat is coming
Psy trance:
(02) [ASTRIX] Mescaline
(04) [1200 MICROGRAMS] LSD
(06) [1200 MICROGRAMS] Ecstasy
01. 1200 Mics - Acid For Nothing
02-1200_micrograms_-_numberstruck
07-1200_micrograms_-_numbers_are_alive
03-1200_micrograms_-_lets_get_this_party_started
05-astral_projection_-_tryptomine_dream
06-astral_projection_-_people_can_fly
06-astral_projection_-_in-novation
Sunt DJ/trupe destul de obscure si putin cunoscute. Si astea sunt doar cateva melodii, daca iti plac, te sfatuiesc sa le descarci toate albumele. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| cristiannn_8836 a răspuns:

Intra pe www.blikkenmix.blogspot.com e a unu prieten.Acolo gasesti muzica trance. El mixeaza:P