| Lorenik a întrebat:

Ce nu am voie sa fac in ziua in care m-am impartasit? Raspuns urgent! Multumesc! Dau fundita si voturi! kiss

Răspuns Câştigător
| Cici4Mici a răspuns:

Sa nu scuipi.Sa mananci mancare de post.Sa nu mananci guma.Sa nu te pupi cu cineva nici pe tine.Sa nu saruti nici o icoana sau o cruce.Ca se poate sa iti vina inapoi. fundita te roooooog frumos.

6 răspunsuri:
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Pai esti catolica sau ortodoxa? ca asta conteaza foarte mult...

| Cristiana1906 a răspuns:

Nu ai voie sa mananci seminte, guma, sa scuipi, trebuie sa manaci mancare de post...

| purplestar14 a răspuns:

1.Sa nu fii pupata de cineva sau sa nu pupi[nu stiu sg.];
2.Sa nu mananci guma;
3.Sa nu scuipi;
4.Sa nu faci efort mare ca sa vomiti; Si cam atat!happyO zi buna!

| purplestar14 a răspuns:

Ai voie sa fugi dar nu foarte mult sa iti vina rau si sa vomiti.

| Lorenik explică:

Dar de fugit de exemplu am voie?

| dumy25 a răspuns:

Dragă Lorenika: în primul rând nu ai voie să comiți niciunul dintre cele 10 păcate enumerate în Sfânta Biblie! Dacă o dai în bară te-ai împărtășit degeaba și nu doar atât, dar o sa te bată D-zeu până O SĂ TE CACI PE TINE! Ești mai proastă decât noaptea, să-nebunesc...