| jkimmy a întrebat:

Ce nu trebuie sa fac in timpul menstruatiei? Rog cit mai multe raspunsuuri happy

2 răspunsuri:
| CrowKiss a răspuns:

Sa nu intri in piscina. asta pentru ca ar putea curge prin apa. Sport poti sa faci. daca nu exista riscul sa te patezi big grin, si am auzit ca nu e bine sa intri in biserica in aceea perioada.

| crazysour a răspuns:

In aceste zile trebuie sa reduci exercitiile fizice.insa depinde de felul in care decurge menstruatia. igiena e mai presus de tot in aceste zile.nu prea e indicat sa faci baie ci doar dus si caldut