| asfgsdfasdfgafghhndf a întrebat:

Ce numar de inmatriculare sa imi pun la masina. datorita faptului ca ma cheama Marian as fi vrut GR-93-MAR insa mi s-a spus ca nu mai au disponibile nimic cu "MAR". IMI PUTETI DA CEVA SUGESTII.Cea mai buna va primi fundita :*

1 răspuns:
| LOwee02 a răspuns:

MRN, RIN, IAN, sau ai putea sa pui numarul cu un cod a ceva specific tie sau ce stii numai tu si prietenii tai si e amuzant...Zic si eu...De ex: 13 IPN (13 imi poarta noroc), 06 KBV (sase! ca bag viteza)hee hee In fine, sunt doar niste sugestii; alege tu ceva de genul care sa iti placa si sa ti se potriveasca. Succes in alegerea ta, si daca te-am ajutat astept fundita happy