| dgfdsgjgsjrsdfjksdhf a întrebat:

Ce nume credeti ca e mai frumos dintrebig griniana, Bianca, Elena, Miruna, Alexandra, Alina? Cel care imi place si mie primeste funda:X

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Diana; x

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alina.

| Malphas a răspuns:

Elena, bineînţeles, pentru că e numele meuhee hee. Dar şi Miruna, şi Alina sunt frumoase.

| Dennys1521 a răspuns:

Elena si miruna

| dadonexus a răspuns:

Nici nu le cunos pe astea...

| mulinobianco a răspuns:

Iana! pot sa explic si de ce, eu ma numesc Iana :-D dar pe locul 2 imi place Bianca. Exact in ordinea in care le-ai scris tu. kiss

| Whatthehell66 a răspuns:

Bianca:X

| MeJustMeAndStop a răspuns:

Miruna. love struck. :d...mie personal îmi place tare mult, e mai diferit decât celelalte. Parcă are ceva aparte.big grin

| δεάδℓλκιss a răspuns:

Pai.in mod normal as spune ca e Bianca, pentru ca e numele meu, dar imi place mai mult Mirunawinking

| inimioarata a răspuns:

Mie imi place Bianca. happy

| Sabynna a răspuns:

Mirunabatting eyelashes

| Asdfghjklasdfghjkkl a răspuns:

Imi place Bianca si atat :X... mi se pare un nume frumos, dar depinde si de alegerea ta...Pa wave

| MaraMărr a răspuns:

Miruna; x

| Deeennnnnnniiiiiiissssssssaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Miruna. (dupa parerea mea )

| Mihaa12 a răspuns:

Pe mine ma cheama Alexandra happy. Dar imi place mai mult Diana love struck!

| x4Alixie a răspuns:

Alina
Este numele meu deci...asta imi plk mie laughing
fundita? puppy dog eyes

| flaviangel a răspuns:

Sincer Alexandra mi se pare cel mai dragut... Funda?