| pissi_8742 a întrebat:

Ce nume frumoase stiti?

16 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Rafaela. Ca nume de fată îmi place foarte mult.
Baftă

| Dumnezău a răspuns:

Ana,Alexandra,Aureliabatting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Hmm, nu ştiu de ce îmi sună cunoscute.
Sau mai ştiu eu nişte nume faine: Teodor, Flori(a)n (nu mai ştiu exact), Vlad şi încă unul, cred.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

-Asfaltina
-Trabanta
-Mercedesa tongue

| KaRa23S a răspuns:

Baieti: ovidiu, octavian, valeriu, sergiu, sorin, horia, tudor, stefan si mai am da nu'mi aduc aminte iar fete: antonia, andra, georgiana, iulia, etc.

| cuteandfunny a răspuns:

Mie imi plac Mara, Marius, Ashley, Bianca, Dan, Mihai, Ilinca, Cosmin si cam atat

| adelutza29 a răspuns:

Samira, Iustin,

| adee_4040 a răspuns:

Ancuta, mady, iohanna laughing da dc intrebii?

| Shine a răspuns:

Mie imi plac pentru fete: Isabella, Caroline, Jasmine. Sunt nume rare, dar foarte frumoase dupa parerea mea.big grin

| MataaBa a răspuns:

Bianca, Ioana, Andrada, Andra, Brigida(asa ma cheama love struck), Andreea, Ecaterina

| GabiCh93 a răspuns:

Bogdan, Eduard, Alexandru, Roxana
Astea imi plac mietongue

| SCRD a răspuns:

Albert, Beatrice, Mara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcisa,Cristina,Alexandra,Amalia,Natalia,Ramona,Laura,Roxana,Gabriela,Analia,Teresa etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana, că e al meu. tongue

| Roxiutza a răspuns:

Patricia...asta imi place mie

| leony a răspuns:

Bunabig grin
Pe mine ma cheama Leonabig grin
Mie imi plac: Ptr fete : Leona, Adelina, Roberta
Ptr baieti : Roberto (asa il cheama pe iubi meu:X), Andrei, Denis