| CM_Cosminel_1999 a întrebat:

Vreu si eu niste nume de facebook. Ma cheama Cosmin Florin. Dau funda :**

7 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Cosminake boss florinel bengos shukaru srl

Răspuns utilizator avertizat
| OtakuShoujo a răspuns:

Pune-ti numele tau.

| MihaiLuis a răspuns:

Ar trebuii să foloseti,, Cosmin Florin" ai da dovada de maturitate sau poti pune ce-ti vine in cap,, Awrrr Cosmin";,, Cosmin si atat";,, Cosmin cel mai Florin" sau mai stiu eu! laughing

| simpleandy a răspuns:

Fratele meu, crede-ma, pastreaza numele tau pe facebook, nu-ti pune nu stiu ce prostie de nume.Dai dovada de maturitate in acest fel si crede-ma, o sa-mi multumesti mai tarziu.Tot ce apare pe facebook este doar aparent ca il poti sterge.

| xDuNNhiLLx a răspuns:

Awwr Cosmin... Cosmin Bhaa.....Cosmin Florin... Awwr Florinn