| DeeA_6936 a întrebat:

Ce nume sa imi pun la id-u de mess adica cum am eu cris14_cris dar acolo am toti... asa. Vreau altul da nu stiu cum sa imi pun! ajutati-mawinking

Răspuns Câştigător
| Andru1996 a răspuns:

Cei care au rasp fara supy sunt cam prostilaughing el nu stie ce nume sa puna la id nu cum sa il facalaughingpune ceva excentric nu stiu

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ce sa iti pui? sa iti faci alt id? pentru alt id : 1. Intra pe http://login.yahoo.com/

2. Click pe "Sign Up"

3. Completeaza toate campurile necesare, si apoi click pe "Create my Account"

4. Verifica toate datele apoi click pe "Continue"

5. Daca nu s-a incarcat interfata noua de email da click pe "Original Yahoo! Mail Classic"

6. Gata, contul tau a fost facut cu succes, acum poti intra pe mail si messenger;)

| CokoStar a răspuns:

Du-te la my contact detalies.

| ♥PiNkY♥ a răspuns:

DeliciOaSa taa.

ZapaciTaa cu 'Z' maRee ba.

M-am nascut in ciuDaa taa.

Fitse de VedeTa.

ღﻵ♥♥ZuZu Buăăăăăăă♥ღ

♥fata lui tata♥

N-am nume de hi5

Beibyyyyy :-x

Ursuletz Chocolatiu♥ ♫ ♪

★ScUzAt-imi tAlEnTuL aStA mIe DeFeCtUl ★
° A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° °
°•... Pµfule†e ŤOXiC. fundaaaaaaaaaaaaaa

| Anaღ a răspuns:

Cristyna-Crystinel