| bombo9 a întrebat:

Ce opinie ai despre utilizarea aparatului de fotografiat?

2 răspunsuri:
| piroo a răspuns:

Asta a picat la examen in clasa a 8 a la examenele de capacitate. laughing
La subiectul 2 B parca. am luat 8. 00 xD este usor de facut.
Un coleg. laughing a scris exact asa : Dupa parerea mea aparatul de fotografiat este un aparat care face poze.
rolling on the floor

| TheForeignConstantin a răspuns:

Bai ai grija! Sa nu-l scapi ca explodeaza si sar bucati ucigase din el! sad Apoi miezul aparatului se topeste la o temperatura imensa de trece prin pamant... Sau stai... Asta era Chernobyl.
Eh. Ai grija cu el!