| ProjectJackpot a întrebat:

Ce oportunitati iti ofera xbox live (de la xbox 360)? Si care dintre acestea se platesc?

1 răspuns:
| AlexandruVlad432 a răspuns:

Salut, Din cate stiu eu, pentru tot ce tine de Xbox LIVE se plateste. Abonamentul la "LIVE" costa. Daca ai xbox live poti juca jocuri in retea cu prietenii sau cu alti oamenei, poti downloada teme pentru Xbox, Demo-uri de jocuri, si apari in Leaderboards etc.Nu stiu insa daca Xbox live e disponibil si in Romania...