| ProjectJackpot a întrebat:

Ce oportunitati iti ofera xbox live (de la xbox 360)? Si care dintre acestea se platesc?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te joci in multiplayer, sa beneficiezi de facebook, am impresia ca si alte site-uri, sa vezi sporturi in direct pe sky player, video la kinect----- pentru acestea se plateste abonament, cam 15 lei pe luna, iar gratis sunt urmatoarele:download demo-uri pentru jocuri, filme hd, controlul kinect cu vocea sau cu ajutorul mainii