| LMAO a întrebat:

Ce oras e cel mai frumos. oras din T0ATA LUMEA funda

10 răspunsuri:
| yourloveisroxy a răspuns:

Paris

| LMAO explică (pentru yourloveisroxy):

Ai fost ca eu nu cred ca e prea incantator

| Pisyreamary22 a răspuns (pentru LMAO):

Da am fost odata love struck E Super mai ales ca acolo sunt toate Vedetele :X Fundittzza plls?

Răspuns utilizator avertizat
| Pisyreamary22 a răspuns:

Londra Mare'a Britanie smug Decii Saa Spunemm... :* Mie imi placee :X Acum tuu trebuie sa bati pe google Pariss... Londraa. Etc. si vezi imagini :* Sii tuu trebuie sa hotarastii happy Pt ca la fiecare dintre noi ne place kate un oras :* happy Fundita plssmug

| LMAO explică (pentru Pisyreamary22):

Din renume cred ca reiese ca e modern insa nu stiu daca e asa

| iuliaaaerim a răspuns:

Moscova...am avut ocazia sa merg acolo si nu am regretat nici o secunda.

| LMAO explică (pentru iuliaaaerim):

Eu is curios sa vad cum e acolo dar cred ca e frumos

| LMAO explică (pentru iuliaaaerim):

Si rece