| paco a întrebat:

Ce panarama e asta? lucruri concrete nu sunt...doar pagini si niste "abureli", ce credeti?

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Unde-i gluma este si panarama.

| psiholoaga a răspuns:

Unde, unde?

| ioanaa a răspuns:

Daca te referi la TPU, eu zic sa te uiti mai atent la unele categorii, pentru ca gasesti intrebari serioase si raspunsuri pe masura. Ca mai sunt si intrebari fara rost, poti trece peste daca nu te intereseaza.

| Mya a răspuns:

Ce cred? Ca esti doar un adolescent care mai are multe de invatat incepand cu faptul de a te abtine de la astfel de afirmatii sau daca tot doresti sa-ti expui opinia, fa-o intr-un mod civilizat si alege-ti cuvintele!

| Crisu_8081 a răspuns:

Te referi la TPU? Atunci de ce te uiti pe aceste pagini cu "abureli"? Sa ma scuzi daca am inteles gresit.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Si noi, care credeam ca tu te uiti la panorama... laughing