| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre căștile Pioneer? Sunt de calitate? Merită să le cumpăr?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Am o pereche, cumparata pentru ca nu gasisem Sony la momentul respectiv. Sunt relativ bune, dar nu extraordinare, din punctul meu de vedere (7, daca ar trebui sa le dau o nota). In plus, sunt rezistente.

| Carmen100 a răspuns (pentru thegatekeeper):

Nu-ti cumpara Sony daca vrei casti calumea laughing
Si-a luat fratele meu o pereche si dupa o luna s-au rupt. Am mers in magazinul de unde le-a cumparat si oamenii aia n-au vrut sa faca nimic. A dat banii degeaba.
Dar multumesc pentru raspuns! happy

| thegatekeeper a răspuns (pentru Carmen100):

Folosesc Sony de vreo 3-4 ani si nu am avut probleme decat cu o singura pereche, dar s-a intamplat mai mult din vina mea (am tras de ele cam brutal atunci cand incercam sa le descurc). Cat despre garantie, cam asa se intampla de obicei, nu iti primesti banii inapoi fiindca nu se indeplinesc anumite criterii etc.

4 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

N-am ascultat niciun model de Pioneer care sa sune bine. Toate-s pentru segmentul de consumatori care nu vor mare lucru de la sunet dar nici nu platesc prea mult pentru niste casti. La fel se intampla su cu majoritatea Sony, Philips, JVC, s.a.m.d.

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Nu sunt extraordinare, dar eu mi-am cumparat si sunt mai bune decat credeam.
http://m.emag.ro/......E4T1NBBBM/