| RapFan a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele care se culca cu oricine si sug la tot poporul,si se mai cred si mari șmechere pentru ca fac asta, si considera alte fete proaste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panarame, nici n-are rost sa comentam, mai au si mult tupeu si-si aduna si o armata dupa ele, de-ai tupeul sa te iei in gura cu ele o sa-ti aduca 50 de tigani pe cap, genul asta de fete merita decat un singur lucru, si acela e "MOARTE", crede-ma, fara mila, oricum astea au viata distrusa...

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sunt cateva foste colege care-s la fel
nu pot sa spun mare lucru despre ele, incerc doar sa le evit, mi-e scarba de ele.
as putea sa le-o dau oricand, dar arata in ultimul hal si comportamentul e...

| OldSoul a răspuns:

E treaba lor ce fac cu viata lor, daca aia le face fericite...
Oricum faza aiurea este ca dupa 30 de ani o sa stea sa se planga ca nimeni nu le vrea ca nu sunt fericite...

| Nemessys a răspuns:

Simplu: proate, c@rve, naive, pline de ele. Oricum alea sunt bune numai la pat deci nu o sa fie neveste pentru ca nu sunt in stare sa spele o farfurie, sa faca un pat, sa stearga un amarat de praf, etc ( nu mai zic sa faca mancare) Deci fetele destepte si cuminti castiga happy.

| Innsbruck a răspuns:

Fete/femei usoare, genul de femeie mai putin dorita de barbatii seriosi, chiar si de cei neseriosi.
Pana la urma, tot fetele cuminti castiga.

| RapFan explică:

Aveți foarte mare dreptate.Ma bucur ca încă mai exista persoane care nu apreciază astfel de fete, si care apreciază fetele cuminți.

| RapFan explică:

Adevarat.