| Intrebariii2 a întrebat:

Ce părere aveți despre profesoarele care se culcă cu elevii pentru a le da note mai mari?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai si exemple?

| Intrebariii2 explică (pentru darrio2007):

Da, am si exemple
Unul concret

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva!

| doctorandus a răspuns:

Dacă sunt minori, sunt bune de pușcărie. Dacă sunt majori ar fi un fel de abuz în serviciu. Iar dacă e unul singur, major și este o relație de cuplu este scuzabil.

| Intrebariii2 explică (pentru doctorandus):

Elevii sunt minori

| DovleacTurbat a răspuns:

Pe timpul meu, profesoarele erau de-o seamă cu dinozaurii... sad

| Intrebariii2 explică (pentru DovleacTurbat):

Acum sunt toate rapandulele

| 123adrian987 a răspuns:

Nu este normal din punctul meu de vedere, si este si ilegal daca elevul este minor.

| Intrebariii2 explică (pentru 123adrian987):

Da, elevul este minor
Dar chiar si daca era major
Unde e demnitatea de profesoara si de femeie?

| RianaR a răspuns:

O viata avem.

| Intrebariii2 explică (pentru RianaR):

Ce poate sa fie in mintea unora care nu pot avea o relatie stabila! Adica tu