| Ana_Georgyy_ a întrebat:

Buna, poate sa cada la simulare bacalaureat, la subiectul 3, acelasi subiect? (adica in decembrie la simulare de ex: a cazut poezie de T.Arghezii, in martie sau mai, la urmatoarea simulare, sunt sanse sa cada tot T.Arghezii? )....este posibil asta?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu am auzit niciodata sa se intampla asa cand am fost eu la liceu. E posibil sa ma insel, dar sfatul meu e sa nu te bazezi pe acest subiect, chiar daca l-ai invatat foarte bine si iti place.

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Arghezii? avem un poet cu numele asta?

| Alexandru3131 a răspuns:

Lumea vede doar partea aia cum că ai ocazia să călătorești și să vezi lumea și că ce frumoasă e viața de însoțitor de zbor, ei bazandu-se pe ce văd prin postările unor persoane care activează în acest domeniu.