| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti ca destinul e schimbat-or?

3 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

Salut!
Destinul este asa cum vrei tu sa fie.Numai tu iti poti schimba destinul.Nu conteaza ce spun altii! Tu fa mai intai ceea ce este obligatoriu, apoi incearca sa faci ce e posibil, si dupa iti vei da seama ca vrei sa realizezi imposibilul.Aceasta este regula destinului oamenilor.
Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Destinul e schimbat-or și româna e grele. Destinul ți-l faci cu mâna ta.

| zanamaseluta_8806 a răspuns:

Normal ca e schimbat-or, doar ca u il faci asa, daca iti titeste cineva norocul u o sa incerci sa il faci sau nu asa, si el se poate schimba imediat. orice ai face norocul se schimba ca destinul pe zi ce trece