| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de acest inceput de carte? Ati fi curiosi sa citi in continuare? http://www.fileshare.ro/1721043381.24 >--fisierul

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Daaa, super curios. Zice : Nu puteti accesa acest fisier in mod direct.
Chiar sunt curios ce era in continuare daca accesam indirect.

| pisoias29 a răspuns:

Hmm pare un inceput interesant, dar pe mine ma cam obosesc atatea figuri de stil, as opta pentru un stil mai simplu happy bafta astept sa citesc cartea happy

| dynasmile21 a răspuns:

Sunt de acord cu gambler! la fel si eu ma asteptam la un subiect mai profund, presupun ca este una dintre primele tale incercari si vrei sa dovedesti ca esti capabil dar inceraca sa abordezi un stil mai simplist si sa nu incarci cu figuri de stil doar pentru ca iti plac. Dar daca preferi ceva mai profund sa fie si subiectul ca atare.
Nu te da batut mai incearcawinking

| gambler a răspuns:

Am citit 2 pagini si m-am lasat pagubas, dupa figurile de stil folosite m-asteptam la ceva mult mai profund decat ai scris tu, e foarte banal subiectul care vrei sa-l abordezi, imi pare rau dar n-as citi cartea.